Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
norriega

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 6
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 25.05.2009
Mė aktiv nė Kulturė demokratike
2 postime nė kėtė temė
( 33% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 27.02.2020, 02:45
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili shut_hem_dawn@hotmail.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 5 Shtatorė 1990
Vendndodhja skopje,macedonia
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  marketing dhe menaxhment...USHT 
 2009/9/1 18:13:45
  Rufi Osmani dhe Sadi Bexheti largojn mesimdhenesit 
 2009/9/1 18:11:23
  Lucifer 
 2009/5/29 17:58:34
  Intelektual 
 2009/5/29 17:49:43
  gabimet e PDSH-se 
 2009/5/28 10:03:49
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio