Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


cesc

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 7161
( 1.09% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 1.8
Bashkangjitur 01.06.2009
Mė aktiv nė Futbolli
1703 postime nė kėtė temė
( 28% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 02.06.2020, 09:54
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
User's relationship informations
Forumi
  Haradinaj, Balaj dhe Brahimaj janė tė pafajshėm 
 2012/11/29 8:19:30
  Rita po vjen, Rita po vjen 
 2012/10/28 9:35:33
  Pse Arsenali po ka fat! 
 2012/9/4 8:17:50
  Presidenti, mesazhi i fundit 
 2012/7/23 15:47:08
  Presidenti, mesazhi i fundit 
 2012/7/23 15:36:50
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio