Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
abu_bakr

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 501
( 0.08% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 02.06.2009
Mė aktiv nė Forumi Islam
323 postime nė kėtė temė
( 69% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 30.03.2020, 20:45
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 3 Shkurt 1924
Vendndodhja Panjohur
Hobby Quran and Sunnah
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Quran and Sunnah

Nektari i vulosur i Xhenetit

User's relationship informations
Forumi
  Prifti ''ne AFG 
 2011/12/12 8:53:12
  IZRAELI KA MARRĖVESHJE ME “WIKILEAKS” 
 2011/12/7 10:39:35
  Ēėshtja e sekularizmit dhe fesė nė perėndim 
 2011/12/5 15:11:41
  Letėrkėmbimi mes Richard dhe Salahuddin el Ejjubit 
 2011/12/5 15:00:21
  beogradi kishte... 
 2011/12/5 8:30:16
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio