Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Mbinjeriu

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 9652
( 1.47% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 2.4
Bashkangjitur 04.06.2009
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
2296 postime nė kėtė temė
( 26% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 15.07.2020, 13:42
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 14 Mars 1968
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi "Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
User's relationship informations
Forumi
  A jeni me ju kthy prap forumit? 
 2014/11/5 7:51:17
  Pėrshendetje 
 2014/11/5 7:46:45
  Pershkruani gjendjen tuaj! 
 2014/8/6 16:14:02
  A jeni me ju kthy prap forumit? 
 2014/7/24 10:24:49
  A jeni me ju kthy prap forumit? 
 2014/7/21 16:09:46
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio