Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Enigma007

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 1377
( 0.21% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.3
Bashkangjitur 09.06.2009
Mė aktiv nė Futbolli
398 postime nė kėtė temė
( 31% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 29.05.2020, 22:05
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri enigma007@hotmail.dk
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili enigma007@hotmail.dk
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 2 Tetorė 1979
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi BARCELONA-4-LIFE ;)
User's relationship informations
Forumi
  Bythet e Shkėndije Mujajes ! 
 2012/4/26 14:31:54
  Kush po vret nė veri e kush nė Maqedoni? 
 2012/4/20 13:14:58
  BARCA Fan Club 
 2012/3/8 14:02:00
  Do you speak English? - Humoristike :) 
 2012/2/3 7:38:57
  Kėngė fyese dhe anti-shqiptare nė Maqedoni 
 2012/2/3 7:04:13
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio