Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


R66

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 191
( 0.03% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 30.06.2009
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
41 postime nė kėtė temė
( 26% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 19.01.2020, 12:05
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 3 Prill 1991
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Duam ti heqim kufijtė mes vendeve tė Bashk.. Islam 
 2012/9/10 4:49:59
  Wilders dėrgon mesazhin e tij anti Islam nė Amerik 
 2012/7/10 7:14:00
  Turqi: Fushatė pėr rikthimin e dėnimit me vdekje 
 2011/3/30 15:54:36
  Njė ditė me shami, eksperiencė dhe aventurė social 
 2011/3/30 15:48:38
  Inxhinieri Italian pranon Islamin 
 2011/3/30 15:43:51
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio