Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


TeToVa_dk

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 11
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 21.08.2006
Mė aktiv nė Forumi Islam
3 postime nė kėtė temė
( 43% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 18.07.2019, 20:14
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Ēfare jemi ne: Shqiptare apo Maqedonas 
 2006/9/12 15:08:52
  11 Shtatorėt dhe Terrorizmi 
 2006/9/12 2:50:39
  Fyhet Feja Islame nga Katolik "shqipėfoles" 
 2006/8/23 4:57:18
  Fyhet Feja Islame nga Katolik "shqipėfoles" 
 2006/8/22 14:01:35
  Nexhat & Remzie Osmani - Mos u kthe 
 2006/8/21 3:53:59
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio