Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
student-i

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 108
( 0.02% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 25.07.2009
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
36 postime nė kėtė temė
( 34% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 08.07.2020, 17:22
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 10 Nėntorė 1989
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Nėse ē'veshja e femrave ėshtė civilizim,atėherė kafshėt qenkan mė tė civilizuara se njerzit.
User's relationship informations
Forumi
  Ndihme 
 2012/2/13 12:28:33
  Ndihme - Blackberry 
 2012/1/18 10:34:24
  Plaku me tumor shėrohet nga helmi i akrepit! 
 2012/1/10 12:59:41
  Sexi Dhe Islami 
 2011/12/9 12:25:39
  Dua tė kėrkoj ndihmė, po se di nėse do gjej... 
 2011/9/27 16:09:34
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio