Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Njona_GV

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 1624
( 0.25% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.4
Bashkangjitur 01.08.2009
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
443 postime nė kėtė temė
( 30% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 10.07.2020, 15:01
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 25 Nėntorė 1988
Vendndodhja Ne zemren e dikujt ..
Hobby Jeta me mesoi se kurre s'mund t'i kesh te gjitha ato qe kerkon, ndaj une lashe gjithcka e kerkova te te kem vetem ty. Tani, e kam kuptuar se te kesh ty, eshte njesoj si te kesh gjithcka.

Zoti im, mė bė mua qė tė mė mjaftojė hallalli Yt kundrejt haramit dhe mė bėn tė pasur me mirėsitė e Tua, qė tė mos kėrkoj prej tjetėrkujt pėrveē Teje .
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi - Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
User's relationship informations
Forumi
  Njerzit e Humburr 
 2016/12/7 6:01:40
  Pamja e forumit per Ramazan?! 
 2013/7/23 14:23:36
  Ditari I Ndienjave...! 
 2013/5/25 14:11:40
  Njė kėngė pėr ty! 
 2013/5/15 12:02:10
  Nje ilahi per qetsim te shpirtit 
 2013/1/25 9:56:29
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio