Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Lijanaa

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 396
( 0.06% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 18.08.2009
Mė aktiv nė Forumi Islam
170 postime nė kėtė temė
( 45% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 13.07.2020, 21:08
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 1 Shtatorė 1990
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Njė ramazan ndryshe 
 2014/7/4 1:16:04
  Monstra dhe monstrumet ! 
 2014/7/4 1:10:54
  Pershkruani gjendjen tuaj! 
 2012/12/23 6:47:14
  Me degjo pak! 
 2012/12/21 13:31:45
  Asnjeher mos 
 2012/12/21 13:25:25
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio