Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


MeeLot

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 2512
( 0.38% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.6
Bashkangjitur 09.09.2009
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
542 postime nė kėtė temė
( 27% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 25.05.2020, 10:42
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 17 Dhjetorė 1986
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
User's relationship informations
Forumi
  Pėrleshje fizike nė Shkup dhe Tetovė 
 2012/12/16 8:09:06
  Pėrleshje fizike nė Shkup dhe Tetovė 
 2012/12/16 7:28:26
  Kulmi 
 2012/12/16 7:17:19
  Pėrleshje fizike nė Shkup dhe Tetovė 
 2012/12/16 7:14:55
  Nė Prishtinė, natė dedikuar seksit 
 2012/12/16 6:41:18
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio