Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
PIRANAS

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 271
( 0.04% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 14.09.2009
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
112 postime nė kėtė temė
( 43% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 18.02.2020, 15:27
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Peshk me dhemb mish-ngrenes.
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Mu kon ''QEL'' me ''FRIZUR'' s'un bohesh.

Peshk me dhemb, mish-ngrenes.
User's relationship informations
Forumi
  Fatmirėt dhe jovanėt, rrahmanėt dhe draganėt! 
 2010/3/21 15:28:48
  Nga 2010 pres...? 
 2009/12/30 17:13:14
  Te botosh nje liber... ide po, por pare jo! 
 2009/12/30 16:59:56
  Chuck Norris: Fakte! 
 2009/12/20 12:31:55
  Pėrse meshkujt nuk falin kurrė 
 2009/12/20 12:18:47
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio