Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


BossLeon

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 409
( 0.06% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 22.10.2009
Mė aktiv nė Forumi Islam
88 postime nė kėtė temė
( 23% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 07.07.2020, 04:52
Komunikimi
E-maili Kliko kėtu
Mesenxheri BossLeon@BossLeon.Boss
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 28 Nėntorė 1912
Vendndodhja Cdo here para PC
Hobby Makijato me uj te thart, mundesisht pelisterka ujin e thart, e makijaton me tamel Alpi
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Faik Konica per gersheret, mjekerrqelburit dhe 
 2014/1/31 15:49:43
  Mėsime themelore tė fesė se krishtere 
 2014/1/31 15:46:20
  KE ofron 431 milionė dollarė pėr Sirinė 
 2013/9/28 1:03:20
  Dhune ndaj te krishtereve 
 2013/9/25 12:16:21
  “Xhihadi i seksit”/A ekziston vėrtet diēka e tille 
 2013/9/24 8:00:10
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio