Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


kujtesa

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 2258
( 0.34% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.6
Bashkangjitur 27.10.2009
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
538 postime nė kėtė temė
( 34% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 15.07.2020, 08:30
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Muzika HARAM! 
 2011/1/6 19:13:43
  Muzika HARAM! 
 2011/1/6 19:08:21
  Muzika HARAM! 
 2011/1/6 18:58:32
  Nese Kuptoni se Keni Jet 60 min me Kend do ti Kalonit dhe Si? 
 2010/12/31 11:59:38
  Njoftim 
 2010/12/31 11:50:51
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio