Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Insomnia_

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 48
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 05.11.2009
Mė aktiv nė Futbolli
12 postime nė kėtė temė
( 29% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 16.12.2019, 04:26
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi YOU'LL NEVER WALK ALONE
User's relationship informations
Forumi
  Urime B-day Route.007 
 2010/3/7 18:11:06
  Labi-UEJL! 
 2010/3/7 17:59:29
  Juve, Inter dhe Milan nė top-dhjetėshin e IFFHS 
 2010/1/23 18:47:20
  Cila ju pelqen me shume? 
 2010/1/3 18:52:30
  Pasardhėsi i Ibrahimoviēit ? 
 2009/11/23 6:10:50
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio