Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Sfidues

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 411
( 0.06% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 19.11.2009
Mė aktiv nė Forumi Islam
186 postime nė kėtė temė
( 48% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 12.07.2020, 07:41
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG ebu.muhamed@yahoo.com
MSN e-maili tamarillo@live.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Token e Allahut
Hobby Ka thėnė Ibėn Tejmije: Kush e adhuron Allahun me dashuri ėshtė zindik, kush e adhuron Allahun vetėm me shpresė ėshtė Murxhij, ndėrsa kush e adhuron Allahun vetėm me frikė ėshtė Kharixhij dhe kush e adhuron Allahun me dashuri shpresė dhe frikė ėshtė besimtarė.
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi I mjerė ėshtė Ai qė Islami i tijė nuk e ka ndryshuar nė brendėsin (ZEMREN) e tij
User's relationship informations
Forumi
  Ndalohet namazi nė rrugėt e Parisit 
 2011/9/17 3:02:05
  SHBA-tė vrasin liderin e Al-Qaedas nė Pakistan 
 2011/9/17 3:01:13
  10-tė deklaratat mė tė mira tė Ronaldos 
 2011/9/17 2:59:28
  Patriarku serb IRINEJ, pėrcjell mesazhe pėr luftė 
 2011/9/17 2:57:05
  Dr Shefqet Krasniqi ( Zona B - Klan Kosova ) FULL 
 2011/9/6 4:22:07
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio