Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Une...

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 261
( 0.04% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 19.01.2010
Mė aktiv nė Shtypi i Ditės
56 postime nė kėtė temė
( 22% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 19.01.2020, 11:43
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Pėr t'i njohur mirė marrėdhėniet Shqiptaro-Turke! 
 2011/9/18 19:08:02
  Pėr t'i njohur mirė marrėdhėniet Shqiptaro-Turke! 
 2011/9/18 17:02:52
  Kombi dhe edukata fetare nė shkollat publike- Nexh 
 2011/9/4 11:48:12
  E copetoi, e skuqi dhe me pas e hengri mikun e tij 
 2011/9/2 19:21:21
  Perhapja e Islamit ne Europe dhe Amerike 
 2011/9/2 18:44:21
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio