Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Ermedin

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 4878
( 0.74% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 1.3
Bashkangjitur 25.01.2010
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
1145 postime nė kėtė temė
( 27% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 27.05.2020, 17:52
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 31 Gusht 1989
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Do tė pajtoj shqiptarėt dhe boshnjakėt me serbėt 
 2012/4/28 13:27:14
  Hera e fundit nė forum! 
 2012/4/28 13:14:25
  Hera e fundit nė forum! 
 2012/4/28 10:40:10
  Vetėvritet publicisti Ardian Klosi 
 2012/4/28 9:31:49
  Hera e fundit nė forum! 
 2012/4/28 9:28:05
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio