Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


timii

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 945
( 0.14% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.3
Bashkangjitur 29.01.2010
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
174 postime nė kėtė temė
( 24% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 29.05.2020, 22:04
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Seks para kafesė? Po! 
 2011/7/10 10:24:30
  Si do veproni po te jet i/e dashuri/a mė i/e shkurtėr 
 2011/7/10 10:17:06
  Tetovė, maqedonasit nuk respektojnė gjuhėn shqipe 
 2011/7/10 9:53:17
  INFORMIM PĖR PUBLIKUN 
 2011/7/10 9:30:07
  Takohen Gruevski dhe Thaēi 
 2011/7/10 9:27:39
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio