Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


hOrri.2010

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 59
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 16.02.2010
Mė aktiv nė USHT
25 postime nė kėtė temė
( 42% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 10.07.2020, 08:52
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Me falni ku e ka ky Flamurin Shqiptar !!! (Ali Ahm 
 2012/10/20 9:47:02
  Vidhet Ali Ahmeti nė Tetovė 
 2012/10/20 9:29:24
  ALI AHMETI ne gjuhen Maqedone dhe serbe ... 
 2012/9/14 18:05:03
  Vildane Zeneli krjet NUDO! 
 2012/9/14 17:30:00
  Thaci nuk e lejon Ahmetin ne varrimin e Xhaferit 
 2012/8/17 16:26:29
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio