Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


abi20

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 58
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 05.04.2010
Mė aktiv nė Thashetheme mbi VIP-at
24 postime nė kėtė temė
( 44% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 11.12.2019, 13:10
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  aka bojrum ne kete forum 
 2010/4/11 15:42:11
  IN apo OUT 
 2010/4/8 16:41:21
  -Arsenal-Barcelona? 
 2010/4/6 14:11:14
  Jetoje jeten pėr mua 
 2010/4/6 11:59:45
  Cifti dhe familjet e tyre! 
 2010/4/5 17:45:50
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio