Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
Omer_Baba

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 478
( 0.07% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 05.04.2010
Mė aktiv nė Forumi Politik
125 postime nė kėtė temė
( 29% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 26.05.2020, 05:40
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi "Mos iu qas asaj per te cilen nuk ke njohuri,pse te degjuarit,te pamet dhe zemra,per te gjitha keto ka pergjegjesi" Kur'ani,17:36
User's relationship informations
Forumi
  Alexandra Channer Aktiviste e Levizjes Vetevendosj 
 2011/6/29 14:23:27
  Alsat-M nuk mbron interesat shqiptare! 
 2011/6/20 16:59:46
  Javier Solana:Unė kam njė ėndėrr…Turqia nė BE 
 2011/6/15 9:40:20
  Javier Solana:Unė kam njė ėndėrr…Turqia nė BE 
 2011/6/15 9:31:24
  Bum ekonomik nė Turqi 
 2011/6/13 11:41:49
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio