Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Xhaxhi

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 0
( % nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė
Bashkangjitur 21.04.2010
Mė aktiv nė
postime nė kėtė temė
( 0% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 09.04.2020, 09:24
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri rahim_h31@hotmail.com
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://www.en-nur.ch
Datėlindja 10 Tetorė 1973
Vendndodhja Zvicer
Hobby Me teper me intereson rinia jone se cilen rruge eshte duke ndjekur,dhe jam i interesuar per nje zgjidhje koherente per te qene shembull per pasardhesit tane.
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio