Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Anika

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 2173
( 0.33% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.6
Bashkangjitur 09.05.2010
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
402 postime nė kėtė temė
( 20% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 15.07.2020, 19:55
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Nė botėn e ēudirave!
Hobby Leximi, mėsimi e sidomos ndaj Allahut,adhurimi...
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
User's relationship informations
Forumi
  Po shkoj nė shtrat… 
 2012/3/18 4:15:17
  Po shkoj nė shtrat… 
 2012/3/18 4:12:59
  Shkencėtari amerikan zbulon qė truri gjatė lutjes 
 2012/3/18 4:09:26
  Po shkoj nė shtrat… 
 2012/3/18 4:04:10
  Po shkoj nė shtrat… 
 2012/3/18 4:01:41
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio