Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Jerenim

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 330
( 0.05% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 09.05.2010
Mė aktiv nė Shtypi i Ditės
84 postime nė kėtė temė
( 27% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 29.05.2020, 02:53
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi E keqja nuk ėshtė vepėr vetėm e atij i cili e shkakton por edhe e atij, i cili ka pasur mundėsi qė ta pengojė dhe nuk e ka penguar
User's relationship informations
Forumi
  Trevat shqiptare po kėrcėnohen 
 2013/11/27 8:33:20
  Haziri: U kėrcėnova me plumb nė kokė, mohoj deklar 
 2013/1/13 3:15:04
  33-vjeēarja djeg djalin se nuk mėsoi Kuranin 
 2013/1/13 3:12:35
  Foto Skandal !! Prifti detyron femijet... 
 2012/12/23 12:13:31
  E tere vertetsia e fese eshte e bazuar tek ideja e 
 2012/12/22 2:49:59
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio