Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


bongo

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 42
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 25.05.2010
Mė aktiv nė Forumi Politik
11 postime nė kėtė temė
( 28% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 02.06.2020, 07:42
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 30 Tetorė 1986
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Tetova anashkalohet nga Qeveria dhe BDI-ja 
 2013/1/22 7:52:44
  Tetova anashkalohet nga Qeveria dhe BDI-ja 
 2013/1/22 5:54:59
  K O M U N I K A T Ė 
 2013/1/17 7:31:34
  K O M U N I K A T Ė 
 2013/1/17 5:54:16
  Zhelina po ndryshon 
 2013/1/14 3:00:18
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio