Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


la15043

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 26
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 18.12.2010
Mė aktiv nė Forumi Politik
17 postime nė kėtė temė
( 68% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 31.05.2020, 14:20
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Sonte ora 21.40 ne TV Koha,Tetove-Menduh Thaci 
 2011/12/12 16:35:43
  Tė martėn do takohen Menduh Thaēi dhe Rufi Osmani 
 2011/12/11 15:59:00
  Tė martėn do takohen Menduh Thaēi dhe Rufi Osmani 
 2011/12/11 15:53:26
  Tė martėn do takohen Menduh Thaēi dhe Rufi Osmani 
 2011/12/11 11:45:57
  Parlament, fshihet llogoja shqip e PDSH-sė 
 2011/11/14 9:18:09
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio