Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


xheem

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 884
( 0.13% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 04.09.2006
Mė aktiv nė Forumi Islam
192 postime nė kėtė temė
( 25% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 05.06.2020, 13:30
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi "Zemra ėshtė si njė enė.Mendohu mirė para se tė fusėsh diēka aty".
User's relationship informations
Forumi
  Babai var vajzėn 3 vjeē dhe djalin 18 muajsh 
 2013/11/17 3:56:21
  Vjehrri perdhunon nusen e djalit 
 2013/11/11 4:51:36
  Vatikani:Kosova djep i kishes ortodokse serbe 
 2013/10/31 6:51:18
  “Xhihadi i seksit”/A ekziston vėrtet diēka e tille 
 2013/9/22 11:48:03
  Gruaja- fėmijė 8 vjeē vdes natėn e martesės pėr 
 2013/9/19 9:39:06
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio