Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


gazetar

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 29
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 06.02.2011
Mė aktiv nė Forumi Politik
8 postime nė kėtė temė
( 42% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 28.01.2020, 09:09
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Kush vjen ne Beograd? 
 2011/6/30 9:45:24
  e vrava hahaha 
 2011/6/30 9:44:13
  Michelle dhe Barak Obama drejt ndarjes? 
 2011/6/30 9:42:22
  Film i animuar 3D pėr Adem Jasharin (Video) 
 2011/6/30 9:41:02
  Bleona Qereti zhveshet para Blerim Destanit! 
 2011/6/30 9:37:42
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio