Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Enyy

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 33
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 06.02.2011
Mė aktiv nė Brengat dhe hallet
22 postime nė kėtė temė
( 69% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 03.06.2020, 07:40
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 12 Maj 1988
Vendndodhja Panjohur
Hobby Te gjej nje pergjigje qe i mbulon rreth 100 pyejte
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Cka i pelqen vajzave me teper :D 
 2011/2/6 19:31:55
  Cka i pelqen vajzave me teper :D 
 2011/2/6 19:20:10
  Cka i pelqen vajzave me teper :D 
 2011/2/6 19:14:55
  Cka i pelqen vajzave me teper :D 
 2011/2/6 19:05:48
  Cka i pelqen vajzave me teper :D 
 2011/2/6 19:02:10
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio