Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


-Capo-

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 64
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 05.03.2011
Mė aktiv nė Forumi Politik
19 postime nė kėtė temė
( 30% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 10.07.2020, 01:25
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Kurr nuk do perulem . . . Nga ASKUSH dhe nga ASGJE . . . !!
User's relationship informations
Forumi
  Rose, e zemėruar pėr botimin e fotove lakuriqe 
 2011/7/4 8:20:39
  Meksikė, Police me bikini! 
 2011/7/4 8:19:08
  BDI-sė pesė ministri dhe dy zėvendėskryeministra 
 2011/6/25 13:26:23
  PDSH reagon ndaj shpifjeve tė Alsat-M 
 2011/6/24 11:48:50
  Menduh Thaēi rizgjidhet kryetar i PDSH-sė 
 2011/3/20 18:06:33
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio