Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Mjerimi

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 233
( 0.04% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 11.03.2011
Mė aktiv nė Forumi Politik
93 postime nė kėtė temė
( 44% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 06.04.2020, 18:55
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Konsideroje veten tė lumtur vetėm atėherė, porsa tė shohish se janė tė lumtur edhe ata tė Mjerėt!
User's relationship informations
Forumi
  Tetova dhe Struga pa marrėveshje pėr kėshillat kom 
 2013/6/5 6:59:56
  Kujdes me parkimin prej sot nė Gostivar 
 2013/6/5 6:56:09
  Shkarkohet zėvendėsdrejtori i Doganave 
 2013/6/5 6:52:43
  Rufi Osmani s'ka vendosur pėr rikandidimin! 
 2013/1/10 7:25:39
  Mos I Shani Idhujt Qė Ata I Adhurojnė Nė Vend Tė A 
 2013/1/10 7:02:40
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio