Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


R666

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 478
( 0.07% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 01.04.2011
Mė aktiv nė Shtypi i Ditės
125 postime nė kėtė temė
( 27% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 16.12.2019, 04:23
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 3 Prill 1991
Vendndodhja Panjohur
Hobby .¤ *ØØ*¤.øø...ø.¤\
\♥ All-llahu Ekber ♥\
.\ø.¤ *ØØ*¤.øø.ø.¤*
..\
☻/
/▌
/ \
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi .¤ *ØØ*¤.øø...ø.¤\
\♥ All-llahu Ekber ♥\
.\ø.¤ *ØØ*¤.øø.ø.¤*
..\
☻/
/▌
/ \
User's relationship informations
Forumi
  “Bashkohu”thėrret protestė,BIK-u kundėr 
 2011/9/22 4:07:44
  Turqia kėmben huliganėt e futbollit me gratė dhe f 
 2011/9/21 12:50:32
  Popullsia kosovare po plaket 
 2011/9/21 11:35:25
  Caffe-Bari pėr homoseksualė nė qendėr tė Prishtine 
 2011/9/21 10:53:08
  Caffe-Bari pėr homoseksualė nė qendėr tė Prishtine 
 2011/9/21 10:41:21
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio