Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


kad

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 26
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 06.05.2011
Mė aktiv nė Forumi Politik
15 postime nė kėtė temė
( 58% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 21.09.2019, 05:51
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  UEJL 
 2012/12/16 16:07:47
  A ekziston pėrēarje nė BDI ? 
 2012/10/4 6:02:00
  Thaci nuk e lejon Ahmetin ne varrimin e Xhaferit 
 2012/8/17 10:36:09
  Politikanėt do tė agjėrojnė dhe do t’i falin terav 
 2012/7/20 9:12:28
  Rektori Vullnet Ahmeti docenti FALLC! 
 2012/7/5 14:40:43
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio