Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


StillMandi

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 19
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 15.05.2011
Mė aktiv nė Prezantoni veten nė forum
12 postime nė kėtė temė
( 63% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 01.06.2020, 21:35
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi I'm an A-Hole.


* Banned
User's relationship informations
Forumi
  Pershendetje ! 
 2011/7/10 19:06:32
  Enver Hoxha, lutje sovjetikėve pėr tė bėrė filmin 
 2011/6/9 7:12:54
  Lulzim BASHA kryetar i TIRANĖS! 
 2011/5/23 17:24:28
  Si tė shkruajmė me ė dhe ē 
 2011/5/19 5:44:19
  Shkarko fjalorin e gjuhės shqipe 
 2011/5/17 14:46:33
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio