Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


AVNI1974

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 73
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 17.05.2011
Mė aktiv nė Forumi Politik
55 postime nė kėtė temė
( 76% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 01.06.2020, 13:40
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 1 Janarė 1974
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Takimi Osmani – Haxhirexha dhe Mahmuti 
 2012/6/16 17:16:21
  Takimi Osmani – Haxhirexha dhe Mahmuti 
 2012/6/15 14:23:32
  Teuta Arifi i beson shumė sinqeritetit tė Gruevski 
 2012/6/3 9:55:13
  Shqiptarėt nė SHBA: Qėndrojmė prapa Aleancės sė re 
 2012/6/3 9:52:03
  «Pozita/Opozita» nė Maqedoni dhe populli shqiptar! 
 2012/6/3 9:48:34
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio