Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Bistrica

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 560
( 0.09% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 30.05.2011
Mė aktiv nė Forumi Politik
172 postime nė kėtė temė
( 32% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 06.06.2020, 23:54
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Kujdes kujdes kujdes 
 2013/1/25 6:24:55
  Me shqiptarėt "dashurinė", me maqedonasit biznesin 
 2012/12/15 12:16:04
  Ibraim Kolari - kadnidat per kryetar Diber e Madhe 
 2012/12/15 12:09:53
  Sikur i flas MURIT 
 2012/11/19 3:16:41
  Menduhi dhe Alia po na kthejnė te 1914-ta 
 2012/5/30 5:37:48
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio