Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


studentiGV

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 180
( 0.03% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 10.06.2011
Mė aktiv nė Forumi Politik
123 postime nė kėtė temė
( 70% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 04.04.2020, 12:07
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 3 Nėntorė 1980
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Sondazh:Per ke do votoni me 24 Prill. 
 2016/2/7 3:28:13
  Bashkohen ONE dhe Vip, pas 20 vjetesh bie Telekomi 
 2015/10/9 11:18:46
  Rufi Osmani shpallet kryetar me reformator 
 2013/1/9 17:53:42
  VALON BELA NЕ RDK ?! 
 2012/12/17 16:12:57
  Ibraim Kolari - kadnidat per kryetar Diber e Madhe 
 2012/12/16 4:53:15
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio