Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


forumi28

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 249
( 0.04% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 21.08.2011
Mė aktiv nė Shtypi i Ditės
59 postime nė kėtė temė
( 24% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 13.07.2020, 22:38
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Evolucioni, Ateizmi dhe Islami 
 2013/1/20 21:10:23
  Pakistan, digjet njeriu qė dogji Kuranin 
 2012/12/30 19:07:54
  E gjuan nė binarė sepse ėshtė musliman! 
 2012/12/30 18:31:29
  Nostradamusi, Majat Ona Ova 
 2012/12/21 22:03:43
  Nė Prishtinė, natė dedikuar seksit 
 2012/12/15 22:04:41
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio