Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
Ademii

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 22
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 02.10.2011
Mė aktiv nė Kėndi i Lajmėrimeve
4 postime nė kėtė temė
( 18% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 29.05.2020, 17:36
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG goni.arifi@yahoo.com
MSN e-maili adem_kondova@live.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 10 Mars 1996
Vendndodhja Shkup
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Anagrame- Gjej fjalėn e saktė! 
 2013/1/17 8:10:56
  Gold AG shfaqet me Noizy 
 2012/6/20 11:27:41
  Njė kėngė pėr ty! 
 2012/4/24 11:39:23
  Pėrleshje mes policisė dhe protestuesve nė Shkup 
 2012/4/16 12:05:30
  Maqedoni-Shqipėri prej sot me letėrnjoftime 
 2012/4/6 12:21:04
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio