Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


leon_te

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 62
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 15.10.2011
Mė aktiv nė Shtypi i Ditės
26 postime nė kėtė temė
( 46% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 22.01.2020, 02:24
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  vetm per Zercool  
 2011/10/17 16:20:32
  vetm per Zercool  
 2011/10/17 12:03:51
  Tuna dhe Blerim Destani kalojnė natėn nė hotel ? 
 2011/10/17 9:38:00
  Regjistrimi u ndėrpre edhe zyrtarisht 
 2011/10/17 9:13:14
  Flori punon me serbėt, tradhton shqiptarėt? 
 2011/10/17 9:09:38
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio