Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


EDi.RAMA@

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 269
( 0.04% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 29.10.2011
Mė aktiv nė Forumi Politik
44 postime nė kėtė temė
( 29% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 17.11.2019, 13:32
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Zot flm qe egziston dhe na gjendesh kur ne kemi neovje mbroje familjen time nga e keqa fali fat lumturi dhe armon
User's relationship informations
Forumi
  i drejtohem stafi publikisht 
 2011/11/15 13:10:12
  Thaēi do t’ia zgjaste mandatin Jahjagės 
 2011/11/15 11:59:18
  UN BABAREK JAM PRESIDET RI FORUM 
 2011/11/14 14:34:00
  UN BABAREK JAM PRESIDET RI FORUM 
 2011/11/14 13:57:50
  Packs ishte nė Tetovė! 
 2011/11/14 10:52:09
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio