Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


zbulues

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 8
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 02.12.2011
Mė aktiv nė Forumi Politik
6 postime nė kėtė temė
( 75% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 03.06.2020, 00:26
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili taxhi@kmehmeti.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://www.kmehmeti.com
Datėlindja 25 Korik 1989
Vendndodhja Panjohur
Hobby debat
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Gruaja qė jeton me tė burrin dhe tė dashurin 
 2011/12/15 9:22:16
  Identiteti kosovar,real apo artificial 
 2011/12/7 9:10:51
  Dita dites po nxehen maredheniet nderetnike! 
 2011/12/6 11:17:57
  Rama: Maqedonasit barabarė primitivė 
 2011/12/5 9:37:35
  Rama: Maqedonasit barabarė primitivė 
 2011/12/5 9:27:12
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio