Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


gjuetari

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 166
( 0.03% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 24.12.2011
Mė aktiv nė Forumi Mjekėsor
69 postime nė kėtė temė
( 44% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 01.04.2020, 16:55
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 5 Qershorė 1989
Vendndodhja n`tok
Hobby prej te gjithave nga pak..
Detajet e postimit
Antar i grupit Nė pritje
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi O balli im puthe token se vetem atehere do te me sjellish krenarine dhe do te me largosh mendjemadhesine.... (gjuetari)
User's relationship informations
Forumi
  Online revista mjekesore shqip 
 2012/3/8 14:27:05
  Njoftim nga familja Ilijazi 
 2012/3/7 17:27:39
  Incident i rėnd 15 nxėnės shqiptarė 
 2012/3/7 17:21:41
  Pershkruani gjendjen tuaj! 
 2012/3/7 11:53:32
  Pershkruani gjendjen tuaj! 
 2012/3/7 9:29:07
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio