Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Mr.Sfidues

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 53
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 31.12.2011
Mė aktiv nė Historia shqiptare dhe e huaj!
13 postime nė kėtė temė
( 25% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 01.06.2020, 21:58
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Myslimanė, pastroni dyfytyrėshat mes jush! 
 2012/5/30 13:26:53
  Myslimanė, pastroni dyfytyrėshat mes jush! 
 2012/5/30 11:01:40
  Oliver Schmitt: Shqiptarėt nė Perandorinė Osmane! 
 2012/5/13 12:47:36
  Oliver Schmitt: Shqiptarėt nė Perandorinė Osmane! 
 2012/5/13 12:32:01
  Oliver Schmitt: Shqiptarėt nė Perandorinė Osmane! 
 2012/5/13 12:28:28
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio