Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
-MODESTI-

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 5
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 06.01.2012
Mė aktiv nė Forumi Politik
4 postime nė kėtė temė
( 80% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 26.05.2020, 13:41
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  BDI-ja partia me rejting mė tė lartė te shqiptarėt 
 2012/5/16 8:10:21
  SHSHA: Protesta me plis tė bardhė dhe flamur kombė 
 2012/5/9 8:43:46
  Bujar Osmani: Ne jemi parti serioze 
 2012/5/8 16:39:12
  MPB po ju monitoron ne FB 
 2012/5/8 16:32:23
  HAKI AZIRI DESHMITARI X ? 
 2012/5/8 15:59:30
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio