Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Alfusion

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 330
( 0.05% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.1
Bashkangjitur 02.04.2012
Mė aktiv nė Forumi Politik
87 postime nė kėtė temė
( 27% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 14.07.2020, 13:46
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja http://www.alfusion.com
Datėlindja 11 Prill 1993
Vendndodhja Tetovė
Hobby SHQIPERIA E LIRE E MOSVARME EDHE E UDHEHEQUR NGA BURRA SHTETI & TEKNOLOGJI.
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Uji i Zemzemit, mrekullia e Zotit 
 2013/1/27 10:44:04
  Kujdes kujdes kujdes 
 2013/1/25 14:38:48
  Urime ditelindja e pejgamberit tone te dashurr 
 2013/1/24 18:15:02
  Zgjedhjet erdhen..Tetova ende pa UJ 
 2013/1/24 15:33:52
  Mali dhe Ari ! 
 2013/1/23 16:02:26
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio