Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


watcher

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 86
( 0.01% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 19.11.2012
Mė aktiv nė Forumi Krishter
28 postime nė kėtė temė
( 35% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 02.04.2020, 21:46
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby Panjohur
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Faik Konica per gersheret, mjekerrqelburit dhe 
 2014/2/7 6:31:20
  Koha e rilindjes kombėtare shqiptare nė Turqi.. 
 2013/12/3 15:32:55
  Trevat shqiptare po kėrcėnohen 
 2013/11/26 18:20:17
  Trevat shqiptare po kėrcėnohen 
 2013/11/20 8:17:32
  Trevat shqiptare po kėrcėnohen 
 2013/11/16 18:23:51
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio