Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


User Photo
JamesWat

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 425
( 0.06% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0.2
Bashkangjitur 30.11.2012
Mė aktiv nė Diskutime pakufi
131 postime nė kėtė temė
( 31% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 14.07.2020, 14:09
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili Panjohur
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja Panjohur
Vendndodhja Panjohur
Hobby El Kafirun
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi Nese 50 Miljon njerez besojne nje absurditet, prape absurditet mbetet,,, (Anatol France)
User's relationship informations
Forumi
  Faik Konica per gersheret, mjekerrqelburit dhe 
 2013/12/30 6:23:41
  Gjermania lejon seksin e tretė nė lindje 
 2013/11/4 6:48:13
  LIGJI I DYTĖ I TERMODINAMIKĖS 
 2013/11/2 15:22:17
  Ēmimi Nobel nė fizikė: Sqarimi i prejardhjes sė 
 2013/11/2 15:01:27
  Perjashtohet nga shkolla shkaku i mbuleses 
 2013/10/31 7:35:22
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio