Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


billi

Statusi i aktivitetit
Gjithėsej postime 13
( 0.00% nė krahasim me postimet tjera )
Postime nė ditė 0
Bashkangjitur 08.07.2014
Mė aktiv nė Forumi Islam
10 postime nė kėtė temė
( 91% i gjitha postimeve tė kėtij antari )
Koha tek antari 10.07.2020, 08:58
Komunikimi
E-maili Private
Mesenxheri Panjohur
AIM Panjohur
ICQ Numėri Panjohur
Yahoo MSG Panjohur
MSN e-maili billixx77@gmail.com
Mesazh privat Kliko kėtu
Informata
Web Faqja Panjohur
Datėlindja 6 Qershorė 1981
Vendndodhja gjilan kosovo rr.prishtines
Hobby absolven ne juridik prishtin ,master penal,tregtar
Detajet e postimit
Antar i grupit Antarė
Emri i Grupit Panjohur
Simboli
Nėnshkrimi
User's relationship informations
Forumi
  Babai qė humbi djemtė, nusen e nipat nė Siri 
 2015/6/28 12:29:21
  sa nga ju jeni ber taman musliman nga leximi 
 2015/6/28 12:24:22
  pse nuk lexojn vet shqiptart dhe me kriju bindje 
 2015/6/28 12:20:07
  kurani nga njeriu apo zoti?? 
 2015/4/12 7:39:10
  kurani nga njeriu apo zoti?? 
 2014/7/15 13:00:49
Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio